Telekomunikacja

Telefonia stacjonarna

Wdrożenie telefonia stacjonarna
Telekomunikacja

Czas trwania projektu: 3 miesiące

Dla naszego Klienta, przeprowadziliśmy projekt wdrożenia najnowszych technologii w obszarze telefonii stacjonarnej. W projekcie wykorzystano rozwiązania cloud, wirtualne centrale telefoniczne (VPABX), zastąpiono tradycyjny faks usługą fax-2-mail.

Zarządzanie obszarem zostało sprowadzone do jednego interface-u. Administrator otrzymał dostęp do panelu zarządzania wszystkimi lokalizacjami przez web interface. Logowanie do panelu z dowolnego miejsca, autoryzacja przez hasło jednorazowe.

Zwiększyła się dostępności pracowników poprzez przypisanie numerów stacjonarnych do telefonów komórkowych (jeden aparat posiadający numer komórkowy i stacjonarny).

Dzięki wdrożeniu Klient zoptymalizował koszty obszaru oraz cały proces zarządzania telefonią w firmie.

Wdrożenie w ponad 150 placówkach Klienta i kilku spółkach powiązanych kapitałowo.

Nasz Ekspert

Kamil Madejski

Business Partner

Kontakt: kamil.madejski@4optima.pl tel.: +48502789276

Doświadczenie zawodowe zdobywał w organizacjach z sektora ubezpieczeń i IT, w których spędził ostatnich 10 lat. Specjalizuje się w prowadzeniu projektów optymalizacji i migracji usług teleinformatycznych ICT.
Z powodzeniem prowadzi również: zakupy (RFx, negocjacje umów) indirect dla obszarów administracyjnych (obsługa techniczna budynków, sprzątanie powierzchni biurowych, ochrona, woda pitna, art. biurowe, flota samochodowa, podróże służbowe) i teleinformatyki ICT (telefonia komórkowa i stacjonarna, Internet, komunikacja SMS). Doskonale rozumie wewnętrzne procesy administracyjne, tworzy dokumenty regulacji wewnętrznych, opisujące proces, instrukcje, kalkulatory.

Mówi o sobie kreatywny profesjonalista. W życiu zawodowym wychodzi z założenia „nie ważne czym się zajmujesz, rób to dobrze”. W oparciu o szczegółową analizę jest w stanie przygotować rozwiązanie wspierające każdy biznes.

Moje Specjalizacje

Teleinformatyka
92%

Zakupy
91%

Procesy administracyjne
90%