Klienci o nas

Kompetencje ekspertów 4optima pozwalają na wnikliwe przeanalizowanie kosztów ponoszonych w danym obszarze w celu zmian procesowych podnoszących znacząco efektywność kosztową.

Monika Bis
Dyrektor Działu Centralnych Zakupów i Administracji, Medicover Polska

W działaniach projektowych 4optima wykazała się starannością i nieustępliwością w projektowaniu docelowego rozwiązania, wyjątkową znajomością dostępnych na rynku produktów, narzędzi i usług, a także umiejętnościami aktywizacji uczestników wdrożenia dla uzyskania założonego efektu końcowego. Polecam usługi 4optima.

Andrzej Zalega
CEO, Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami Sp. z o.o.

Projekt dotyczył: aktualizacji kategoryzacji zakupów oraz procesu planowania zakupów w GAZ System S.A.

Zamówienie zostało wykonane w terminie. Usługa została wykonana z zachowaniem należytej staranności.

Przemysław Kotwicki
Zastępca Dyrektora, Pion Zakupów, GAZ System S.A.

W trakcie współpracy zrestrukturyzowano dział administracji, wykonano analizy i optymalizacje kosztów w wybranych obszarach administracyjnych co podniosło efektywność kosztową obszaru.
Polecam współpracę z firmą 4optima jako wiarygodnym i profesjonalnym partnerem.

Tomasz Dziekan
Członek Zarządu ds. Finansowych, Dentsu Aegis Network Polska Sp. z o.o.

Eksperci 4optima w pracach projektowych wykazują się profesjonalizmem, zaangażowaniem, dokładnością oraz terminowością. Posiadane przez nich doświadczenie pozwala szeroko spojrzeć na powiązania pomiędzy obszarami i ich wpływ na efektywność operacyjną, co przynosi wymierne korzyści nawet najlepiej zarządzanej organizacji. Proponują i wdrażają innowacyjne rozwiązania które wpływają na automatyzację procesów i optymalizację kosztów.

Katarzyna Mazurek
Dyrektor ds. Optymalizacji Procesów Administracyjnych, Credit Agricole Bank Polska S.A

Eksperci 4optima posiadają wysokie kwalifikacje i niezbędne przygotowanie do świadczenia usług prowadzenia projektów optymalizacji. Wykazują się zaangażowaniem, starannością oraz dbałaością w osiąganiu celów korzystnych dla zlecajacego usługi

Katarzyna Rudzka-Kowalska
Dyrektor Departamentu Zasobów Ludzkich, Grupa Ubezpieczeniowa Uniqa Polska

Nasze projekty

które referencje Cię zainteresowały?

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookie i prosi o podanie danych osobowych w celu zwiększenia wygody przeglądania.