Usługi

4Flota – Optymalizacja kosztów floty samochodowej w firmie

4Flota to pakiet usług analitycznych, doradczych i wdrożeniowych. Najczęściej zamawiany przez firmy z flotą kilkudziesięciu samochodów służbowych. Zawiera część analityczno-doradczą, przedstawienie Raportu z analizy wraz z Rekomendacjami niezbędnych zmian. Chodzi o to by samochody służbowe były w pełni dopasowane do potrzeb, a ich koszty nie zawierały zbędnych wydatków.

read more
4Telko – Optymalizacja kosztów telekomunikacji w firmie

Telekomunikacja w firmie to kluczowy element prowadzenia biznesu i komunikacji z Klientami. Tak ważny element funkcjonowania każdej firmy powinien być nowoczesny technologicznie oraz jednocześnie optymalny kosztowo. Takie nowoczesne i efektywne kosztowo rozwiązania rekomendujemy naszym Klientom którzy zyskują nawet 80% oszczędności. To kapitał który można zainwestować oraz przeznaczyć na poprawę cash flow.

read more
Optymalizacja kosztów

Projekty optymalizacji kosztów opieramy o analizę twardych danych a rozwiązania wpisujemy w strategiczne założenia Klienta. Podnosimy rentowność i uwalniamy środki na cele inwestycyjne. Wpływają one na podniesienie konkurencyjności, zmniejszenie ryzyka finansowego i poprawę efektywności operacyjnej Firmy.

read more
Zakupy i zaopatrzenie

Wieloletnie doświadczenie stanowi o naszej głębokiej znajomości rynku, tak że często znamy wewnętrzne procedury dostawców lepiej niż ich właśni pracownicy. Dzięki temu zawsze jesteśmy w stanie wynegocjować dla naszych Klientów rozwiązania najlepsze bo operacyjnie łatwe w zastosowaniu i finansowo korzystne.

read more
Optymalizacja procesów

Proste i skuteczne procesy to nasz konik, a w tropieniu nieefektywności nie mamy sobie równych. Usprawniając je poprawiamy rentowność, wpływamy na jakość relacji z partnerami, dostawcami i klientami Firmy. Motywacja pracowników rośnie gdy ich praca staje się łatwiejsza, a wyniki zauważane.

read more
Jak możemy Ci pomóc?

Każde Twoje pytanie jest dla nas cenne i ciekawe.

Od bezpośredniej rozmowy z naszym ekspertem dzieli Cię tylko kilkanaście sekund.

Interesują Cię oszczędności albo usprawnienia? Zapraszamy do kontaktu!

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookie i prosi o podanie danych osobowych w celu zwiększenia wygody przeglądania.