Usługi

Optymalizacja kosztów firmy

Podnosimy rentowność i uwalniamy środki na cele inwestycyjne. Optymalne koszty to większa konkurencyjność, zmniejszenie ryzyka finansowego i poprawa efektywności operacyjnej Firmy.

Optymalizacja procesów

Usprawniając procesy poprawiasz rentowność, wpływasz na jakość relacji z partnerami, dostawcami i klientami. Motywacja pracowników rośnie gdy ich praca staje się łatwiejsza, a wyniki zauważane.

Zakupy i zaopatrzenie

Wieloletnie doświadczenie stanowi o naszej głębokiej znajomości procesów zakupowych i ryku. Dzięki temu zawsze jesteśmy w stanie pomóc w obszarze zakupów firmowych od strony operacyjne jak i zarządzczej.

Business Intelligence

Business Intelligence pozwala porządkować, łączyć dane z wielu źródeł firmy i automatyzować raportowanie. Zawsze aktualne i czytelne wskaźnik ułatwiają podejmowanie decyzji.

4Flota – Optymalizacja kosztów floty samochodowej w firmie

4Flota to pakiet usług analitycznych, doradczych i wdrożeniowych. Najczęściej zamawiany przez firmy z flotą kilkudziesięciu samochodów służbowych.

4Telko – Optymalizacja kosztów telekomunikacji w firmie

Telekomunikacja w firmie to kluczowy element prowadzenia biznesu i komunikacji z Klientami. Tak ważny element funkcjonowania każdej firmy powinien być nowoczesny technologicznie oraz jednocześnie optymalny kosztowo. Takie nowoczesne i efektywne kosztowo rozwiązania rekomendujemy naszym Klientom którzy zyskują nawet 80% oszczędności. To kapitał który można zainwestować oraz przeznaczyć na poprawę cash flow.

Jak możemy Ci pomóc?

Sprawdzenie nic nie kosztuje, zadzwoń lub napisz, a szybko zweryfikujemy, czy jest przestrzeń do współpracy.

Interesują Cię oszczędności albo usprawnienia? Zapraszamy do kontaktu!