Iwona PękalaPartner / Konsultant

Iwona Pękala Business Partner 4optima Sp. z o.o.
specjalizacje
 • Strategia
 • Zarządzanie procesowe
 • Transport i flota samochodowa
 • Ocena Ryzyka
 • Plany ciągłości działania

Manager z 20-letnim stażem, praktyką w modelowaniu, automatyzacji i wdrażaniu procesów operacyjnych w różnorodnych i złożonych strukturach. Posiada doświadczenie w prowadzeniu projektów i zmian organizacyjnych mających na celu modernizację i optymalizację kosztów. Sukcesy opiera o wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zakupami (procurement, purchasing, sourcing, contract and vendor management), tworzeniu struktur, procedur i polityki zakupowej, również w środowisku międzynarodowym.

Nie można bowiem mieć nadziei na skierowanie świata ku lepszym drogom, o ile się jednostek nie skieruje ku lepszemu. W tym celu każdy z nas powinien pracować nad udoskonaleniem się własnym, jednocześnie zdając sobie sprawę ze swej, osobistej odpowiedzialności za całokształt tego, co się dzieje w świecie, i z tego, że obowiązkiem bezpośrednim każdego z nas jest dopomagać tym, którym możemy się stać najbardziej użyteczni.

– Maria Skłodowska-Curie

“Uparta szczególara, nie znoszę wyrażeń „nie da się” i „jakoś”. Patrzę szeroko i długofalowo, buduję ciekawą ofertę dla biznesu i nie ustaję w wysiłkach dla zrealizowania celu.”

publikacje

 • Dane czy ludzie?

  Dane stają się, obok pracowników, najważniejszym zasobem każdej firmy. Ażeby właściwie wykonywane były powyżej wymienione działania, musi powstać strategia, która podkreśla wagę danych i wskazuje właściwe sposoby ich użycia

  25 czerwca 2020
 • Strategia kosztowa firmy

  Strategia kosztowa firmy obejmuje działania ukierunkowane na jeden cel – redukcję kosztów w firmie, co można osiągnąć wyłącznie poprzez minimalizację kosztów całkowitych przedsiębiorstwa.

  8 kwietnia 2020

contact details

+48510000990

Social Profiles